ویندوز 10

نکات مهم ویندوز 10 را بیاموزید.

ویندوز 10 جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت است . به گفته مایکروسافت ویندوز 10 آخرین نسخه این شرکت بوده و بعد از آن دیگر نسخه جدیدی نخواهد آمد .در این سایت من نکات مهم ویندوز را به صورت فایل های ویدئویی آموزش دادم . شما می توانید با دانلود کردن این ویدئوها ،کارهای مهم  با ویندوز 10 را یاد بگیرید.

در ابتدا باید با دسکتاپ آشنا شویم . دسکتاپ یا میزکار برای دسترسی سریع به برنامه ها در ویندوز می باشد . برای آشنایی بیشتر با دسکتاپ لطفا آموزش زیر را ببینید. 

[gap]
[gap]
حالا که با دسکتاپ ویندوز آشنا شدیم . به معرفی آیکون و کار با آیکون ها می پردازیم . آیکون ها نماد گرافیکی یا تصویر پوشه یا فایل مورد نظر می باشند . در این فایل ویدئویی به بررسی آیکون ها پرداختیم . لطفا آن را ببینید. 
[gap]
[gap]
قبلا در مورد دسکتاپ صحبت کردیم . در ویندوز 10 قابلیت اجرای چند دسکتاپ در ویندوز وجود دارد . برای اینکه از چندین دسکتاپ در ویندوز خود استفاده کنیم . لطفا این آموزش ویدئویی را ببینید .
[gap]
[gap]
بعد از نصب ویندوز می بینیم که زبان فارسی به ویندوز ما اضافه نشده است و ما نمی توانیم که زبان فارسی تایپ کنیم . برای اینکه زبان فارسی را وارد ویندوز کنیم . لطفا این  فیلم آموزشی را مشاهده فرمایید.
[gap]
[gap]
 به طور معمول تنظیم زمان کامپیوتر به صورت زمان 12 ساعته است . در این ویدئوی آموزشی شما می توانید زمان کامپیوتر را به حالت 24 ساعته تنظیم نمایید .
[gap]
اسکرول به بالا