شهروند الکترونیکی چه کسی است؟

شهروند الکترونیکی در عمل

در آغاز هزاره سوم فناوری اطلاعات به طرز چشمگیری توسعه پیدا کرده است و در تمامی جوانب زندگی ما شیوه های مطمئنی را برای خریدو فروش های آسان ارائه نموده است . دولت الکترونیک  شهر الکترونیک ، آموزش الکترونیک و سلامت الکترونیک واژه های جدیدی هستند که با تار و پود زندگی ما آمیخته اند .

امروزه اهمیت اینترنت و فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست . بسیاری از خریدهای سنتی جای خود را به خرید های آنلاین داده اند و کسب وکارهای سنتی به سمت کسب وکارهای اینترنتی متمایل شده اند . سرویس های زیادی از طریق اینترنت به صورت آنلاین خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند . این خدمات شامل عملیات بانکی ،خرید و رزرو بلیط هتل ، قطار و هواپیما ، رزرو اینترنتی وقت دکتر ، خرید و فروش کالاهای مختلف در اینترنت و ……..

آیا می دانید شما که ثبت نام دانشگاه ، پرداخت قبوض ، چک کردن ایمیل و موارد دیگر را با اینترنت انجام می دهید. شما به نوعی شهروند الکترونیک هستید .

با تبدیل شدن به شهروند الکترونیکی سبب خواهد شد که خیلی از کارهای شما در منزل با استفاده از اینترنت انجام شود.

در این دوره آموزشی شما با انواع سایت های خرید اینترنتی،اصول کار با سایت های اینترنتی ،ساخت ایمیل ،سفر الکترونیکی، آموزش الکترونیکی ،سلامت الکترونیکی، انواع مرورگرهای اینترنتی  انواع آنتی ویروس آشنا خواهید شد .

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 3 جلسه

سطح دشواری: حد واسط

استاد دوره

مسعود طرقی جعفری مسعود طرقی جعفری نویسنده

مسعود طرقی جعفری هستم . به آموزش کامپیوتر و نرم افزارهای کامپیوتری خیلی علاقه مند هستم و دوست دارم آموزش هایی را که یاد گرفتم را به دیگران نیز یاد بدهم .

ثبت نام نقدی

29,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا